عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای

عکاسی و فیلمبرداری حرفه‌ای از محصولات مختلف برای سایت و تبلیغات، خیلی خیلی اهمیت داره. در واقع چیزی که مخاطب و کاربر شما قراره در اولین برخورد توی سایت ببینه، همون عکس و فیلم‌ها هستن. یادتون باشه که کاربرها خیلی زیاد حوصله ندارن که مطالب رو سریع و مو به مو بخونن، اما همیشه برای دیدن عکس و ویدیو، مشتاق هستن. پس چه برای وب سایت و چه برای تبلیغات، باید عکاسی و فیلمبرداری، به صورت کاملا حرفه‌ای انجام بشه. اگه شما هم به چنین خدماتی نیاز دارین، آژانس دیجیتال مارکتینگ هاب سوآت، بهترین اون‌ها رو ارائه می‌ده.

Since 2016

با داشتن بیش از هشت سال تجربه و کار با انواع مشاغل و کسب و کار ها اعم از پزشکی و کارخانه ها آماده ارایه بهترین خدمات به کلاینت های خود هستیم

Google Partner

پارتنر بودن هاب‌سوآت با یکی از بزرگترین متصدیان دیجیتال مارکتینگ در جهان به ما این امکان را داده تا بدون واسطه های اضافی به کلاینت های خود بهترین خدمات را ارایه دهیم

HubSpot Partner

هاب‌اسپات برندی جهانی در زمینه مارکتینگ است که ما با همکاری رسمی با آن در ایران در تلاشیم تا کیفیتی جهانی و درخور به کلاینت های خود ارایه
دهیم

با داشتن بیش از هشت سال تجربه و کار با انواع مشاغل و کسب و کار ها اعم از پزشکی و کارخانه ها آماده ارایه بهترین خدمات به کلاینت های خود هستیم

پارتنر بودن هاب‌سوآت با یکی از بزرگترین متصدیان دیجیتال مارکتینگ در جهان به ما این امکان را داده تا بدون واسطه های اضافی به کلاینت های خود بهترین خدمات را ارایه دهیم

هاب‌اسپات برندی جهانی در زمینه مارکتینگ است که ما با همکاری رسمی با آن در ایران در تلاشیم تا کیفیتی جهانی و درخور به کلاینت های خود ارایه
دهیم

عکاسی

عکاسی از محصولات و خدمات کسب و کارها و برندها، نقش تعیین کننده‌ای در طراحی وب سایت و تبلیغات داره. چند تا دلیلش رو اینجا آوردیم:

جذابیت بصری
عکاسی محصول با کیفیتِ بالا، جذابیت بصری برای وب سایت و موضوع تبلیغاتی شما رو بیشتر می‌کنه. تصاویر واضح، با نور مناسب و جذاب، توجه مخاطب رو به خودشون جلب می‌کنند و مشتریان درگیر می‌شن. عکس‌هایی که از محصولات به شکل حرفه‌ای گرفته می‌شه، می‎‌تونه هم جذابیت محصولات رو بیشتر کنه و هم اینکه برای کاربرها یه مشوقی باشه تا محصول رو دنبال کنن و در نهایت برای خرید اون، دست به کار بشن.

درک برند
عکاسی حرفه‌ای، به ایجاد و تقویت تصویر و هویت برند هم کمک می‌کنه. تصاویر باکیفیت، حس حرفه‌ای بودن، اعتبار و قابل اعتماد بودن رو ایجاد می‌کنن و یه جورایی نشون می‌دن که برند شما منحصر به فرد و ارزشمند هست و از رقبای خودش، متمایز به نظر میاد.

ارتباط عاطفی
عکس‌های جذاب محصول، قدرت برانگیختن احساسات رو دارن و یه تمایلی در مشتری‌های بالقوه، ایجاد می‌کنن. با این حساب، با نمایش محصولات به روش‌های جذاب، می‌تونین تمایل به مالکیت اونا رو توی مخاطب ایجاد کنین و یه ارتباط عاطفی موثر به وجود بیارین.

افزایش نرخ تبدیل
برای بالا بردن نرخ تبدیل، یعنی افزایش فروش، عکاسی از محصول، تاثیرگذاری خیلی خیلی زیادی داره. اگه شما فقط یه توضیح محصول داشته باشین، شاید اصلا کاربر حوصله نداشته باشه که اونو بخونه؛ اما وقتی که چند تا تصویر درست و حسابی بهش اضافه بشه، شانس خرید کاربر، بارها و بارها بیشتر می‌شه. در نهایت می‌تونین انتظار داشته باشین که، نرخ تبدیل هم بالا بره و پول بیشتری به دست بیارین. عکاسی درست و استاندارد یه فرصتیه که ویژگی‌های کلیدی محصول رو برجسته می‌کنه و با تشویق کاربر، بستری برای افزایش نرخ تبدیل به وجود میاره

به اشتراک گذاشتن توی رسانه‌های اجتماعی
توی چشم‌انداز دیجیتال امروزی، احتمال خیلی زیادی داره که تصاویر محصول خوب و باکیفیت که حرفی برای گفتن داشته باشن، به وسیله کاربرها توی شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته بشن. این کار باعث می‌شه که سرچ ارگانیک شما بالا بره و مخاطب‌های بیشتری به دست بیارین.

به خاطر داشته باشین، توی دنیای تجارت الکترونیک و تبلیغات آنلاین، یعنی جایی که مشتری نمی‌تونه با محصول تعامل فیزیکی داشته باشه، عکاسی باکیفیت مهم‌تر هم شده. در واقع این عکاسی، قراره یه شکافی رو پر کنه که خرید آنلاین به وجود آورده و تجربه بصری جذاب برای مشتری‌ها به وجود بیاره. بنابراین سرمایه‌گذاری توی عکاسی حرفه‌ای از محصول، می‌تونه به طور قابل توجهی توی حضور آنلاین، درک از برند و در نهایت موفقیت کسب‌وکار شما، تاثیر بذاره.

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی، ژانری از عکاسی هست که روی ثبت تصاویر مربوط به محیط‌های صنعتی، فرایندها، ماشین‌آلات و فناوری‌ها تمرکز داره. هدف از عکاسی صنعتی، مستندسازی، نمایش یا ترجیح صنایع مختلف مثل تولید، ساخت‌وساز، انرژی، حمل و نقل و... هست.

اهداف کلیدی عکاسی صنعتی
عکاسی صنعتی، اغلب به مهارت‌های فنی و درک فرایندها و محیط‌های صنعتی نیاز داره. عکاس صنعتی حرفه‌ای باید عواملی مثل شرایط نوری، ترکیب‌بندی، پرسپکتیو و مقیاس‌بندی رو در نظر بگیره تا در نهایت بتونه پیام لازم رو به مخاطب منتقل کنه.

مستندسازی
عکاس‌های صنعتی، تصاویری هستن که مراحل مختلف فرایندهای صنعتی، پروژه‌های ساختمانی یا بهره‌برداری از تاسیسات صنعتی رو مستند می‌کنن. این تصاویر برای اهداف آرشیوی، ثبت سوابق یا برای نمایش تکامل پروژه‌ها استفاده می‌شن.

تبلیغات
عکاس‌های صنعتی، برای تبلیغ شرکت‌ها، محصولات یا خدمات مرتبط با بخش صنعتی، تصاویر بصری جذابی ایجاد می‌کنن. این تصاویر توی وب سایت‌ها استفاده شده یا اهداف تبلیغاتی دارن.

ایمنی و آموزش
عکاسی صنعتی ممکنه برای کمپین‌های آگاهی ایمنی، موارد آموزشی و راهنمای آموزشی هم مورد استفاده قرار بگیره

توی این چند سال گذشته، پیشرفت فناوری هواپیماهای بدون سرنشین، امکانات عکاسی صنعتی رو هم خیلی گسترش داده. پهپادها و هلی‌کم‌ها می‌تونن تصاویر هوایی از تاسیسات بزرگ صنعتی، سایت‌های ساخت‌وساز یا پروژه‌های زیرساختی رو ثبت کنن و چشم‌اندازها و زوایای منحصر به فردی رو ارائه بدن. به طور کلی، عکاسی صنعتی به عنوان یک رسانه بصری برای برجسته کردن اهمیت، مقیاس و پیچیدگی فعالیت‌های صنعتی عمل می‌کنه و در عین حال افراد، فناوری و نوآوری‌های پشت اون رو به نمایش می‌‌ذاره.

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی، یه ژانر تخصصی از عکاسی هستش که روی ایجاد تصاویر جذاب بصری با اهداف تبلیغاتی، تمرکز داره. هدف اولیه عکاسی تبلیغاتی، جلب توجه، انتقال پیام و در نهایت ترغیب مخاطب‌ها، به انجام یه عمل مثل خرید محصول یا استفاده از خدمات هستش.

عکاسی تبلیغاتی مستقیم محصول

عکاس‌های تبلیغاتی، اغلب تصاویری از محصولات می‌گیرن تا ویژگی‌ها، مزایا و نکات مختلف رو برای فروش، برجسته کنن. این تصاویر قراره محصول رو به شیوه‌ای جذاب، به نمایش بزاره و توی اون از تکنیک‌هایی مثل نورپردازی، ترکیب‌بندی و استایل برای متمایز کردن محصول، استفاده می‌شه.

عکاسی تبلیغاتی مفهومی

عکاسی تبلیغاتی مفهومی، فراتر از نمایش عادی محصول هست و هدف اون، انتقال یه پیام، ایده یا احساس خاصه! این تصاویر که اغلب خلاقانه هستن، از نظر بصری چشمگیر بوده و از عناصر هنری برای برانگیختن پاسخ دلخواه کاربر، استفاده می‌کنن.

عکاسی تبلیغاتی سبک زندگی

توی این سبک، عکاسی تبلیغاتی علاوه بر نمایش خود محصول، میاد عناصر سبک زندگی رو هم توی خودش جا می‌ده. این روش شامل گرفتن تصاویری هست که محصول رو توی سناریوهای واقعی یا مدل‌هایی خلاقانه برای ایجاد ارتباط بین محصول و آرزوها، خواسته‌ها یا به طور کلی سبک زندگی مخاطب، به تصویر می‌کشه. به طور کلی، هدف عکاسی تبلیغاتی، ایجاد تصاویر بصری متقاعدکننده‌ای هست که پیام‌های کلیدی یه برند یا محصول رو انتقال می‌ده، واکنش احساسی مخاطب هدف رو تحریک می‌کنه و روی رفتار مصرف‌کننده تاثیر می‌ذاره.

عکاسی حرفه‌ای

همه‌ی ما می‌دونیم که عکاسی چیه! اما عکاسی حرفه‌ای، تعریف خاص خودش رو داره. عکاسی حرفه‌ای، یعنی ثبت تصاویر باکیفیت و جذاب که می‌تونه هدف‌های مختلفی مثل استفاده تجاری، هنری یا حتی شخصی داشته باشه. برای عکاسی حرفه‌ای، به تجهیزات تخصصی، دانش نور، ترکیب‌بندی و تکنیک‌های ادیت و پردازش و همین‌طور درک عمیق از موضوع عکاسی، نیاز دارین. پس اگه قراره از یک ماشین صنعتی عکاسی بشه، عکاس حرفه‌ای قبلش باید شناخت نسبی از اون دستگاه به دست بیاره که بدونه کدوم زاویه محصول از نظر مشتری اهمیت بیشتری داره و باید کدوم قسمت‌هاش رو بولد و مشخص کنه. عکاسی حرفه‌ای برای کاربردهای مختلفی از جمله تبلیغات، مد، روزنامه‌نگاری، رویدادها، املاک و مستغلات، هنرهای زیبا، صنعت، فروش، وب سایت‌ها و... استفاده می‌شه. اما نکته مهم اینه که برای موفقیت در بازار رقابتی، به ترکیبی از تخصص فنی، خلاقیت هنری و مهارت‌های تجاری نیاز داریم. بنابراین اگه قراره از محصولات و خدمات شما، عکاسی بشه، باید کاملا حرفه‌ای باشه و این کار به دست یک شخص یا تیم متخصص سپرده بشه!

تعرفه فیلمبرداری و تدوین
تعرفه فیلمبرداری و تدوین ویدیو و ادیت عکس، بستگی به نوع محصول و چند تا فاکتور دیگه داره که باید در کنار هم، نرخ نهایی رو تعیین کنن. اما خبر خوب اینه که شما خیلی راحت می‌تونین در یک تماس یا جلسه مشاوره با گروه دیجیتال مارکتینگ هاب سوآت، از تعرفه‌ها اطلاع پیدا کنین و راهنمایی بشین که چطور میشه با کمترین هزینه، بهترین نتیجه رو به دست بیارین. با این روش از محصولات و حالا هر چیزی که برای فروش و ارائه دارین، به شیوه حرفه‌ای عکس‌برداری و فیلمبرداری میشه؛ جوری‌که کاربر رو میخکوب کنه!